מטף כיבוי

בכל בית, בכל עסק, ובכל מבנה, גדול או קטן, צריך שיהיה לפחות מטף כיבוי אש אחד, מטף כיבוי שאפשר להשתמש בו באופן יעיל ומהיר, כך שאם פורצת שריפה הרי שניתן להשתמש בו על מנת לכבות אותה.

ישנם סוגים שונים של מטפי כיבוי, מטף כיבוי רגיל אשר כולל חומר מניעה, אשר פועל בתוך המטף וברגע שפורצת שריפה ניתן להשפריץ ממנו על האש במטרה לכבות אותו. מדובר בחומר שנהוג להשתמש בו לצד צינורות של מים. כמו כן אפשר למצוא מטפים לכיבוי בגז וכן מטפים מיוחדים שמיועדים לכיבוי שריפה של חומרים מיוחדים, כמו מתכות. כאן מדובר על מטפים אשר מותקנים בעיקר במעבדות ובמפעלים בהם נעשים שימוש בשריפה של חומרים אלו.

ניתן לקנות מטפי כיבוי בכל מקום בו נמכר ציוד לכיבוי אש, ובפרט אצל חברות שמתמחות בייצור ושיווק במערכות לכיבוי אש. כמו כן, אנחנו יכולים למצוא מטפי כיבוי למכירה בחנויות לציוד בניין וחנויות לציוד בית, אשר מחזיקים גם מחלקות מיוחדות לבטיחות, ובפרט לכיבוי אש.

מטף כיבוי

ישנם כללים שונים כיצד לקנות מטפי כיבוי ויתרה מזו, ישנם כללים כיצד להשתמש בהם. ברור לכל שאי אפשר לפתוח את המטף כך סתם, שכן החומר בתוכו עלול להיהרס ולא יהיה ניתן להשתמש בו, וכן יתרה מזו, אם אנחנו נפתח את המטף ונשתמש בו בצורה לא בטוחה, אנחנו עלולים לגרום נזק לרכוש מסביב. לכן חשוב לדעת היכן וכיצד רוכשים מטפי כיבוי, וכן כיצד משתמשים בו בצורה נכונה.

עלינו לרכוש מטפים, אך ורק במקומות מורשים, מקומות בהם אנחנו יכולים להיות בטוחים שמהטף מלא וכשיר לשימוש. חשוב מאוד שהמטף יעמוד בכל התקנים הנדרשים ויהיו עליו את כל האישורים הנדרשים לשימוש מיידי.

יש להתקין את המטף במקום אליו נוכל להגיע בקלות בעת מקרה חירום. אסור להתקין אותו באזור דליק וכן אסור להתקין אותו במקום גבוה מדי או במקום שלא ניתן להגיע אליו תוך שניות ספורות. רצוי להתקין אותו במקום שילדים לא יכולים להגיע אליו. יש לוודא שהוא סגור בזמן ההתקנה אך הכלים אשר נדרשים בשביל לפתוח אותו, מותקנים לידו.

חשוב לציין, ישנם גדלים שונים של מטפים, רצוי לרכוש מטף בגודל סביר על מנת שהוא יוכל לשמש אותנו בכל מקרה של שריפה. כמו כן, חשוב מאוד לקבל הדרכה כיצד לפתוח אותו ואיך משתמשים בו, על מנת שנדע מה לעשות במקרה שפורצת שריפה ויש להפעיל אותו.

צרו איתנו קשר עוד היום לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לרכישת מטף כיבוי.